• 05427760955
Kayseri Tesisat Su Kaçağı Bulma

Osmanlı Su Kaçağı Tespiti | Osmanlı Tıkanıklık Açma

 

Osmanlı her geçen yıl evimizde kullandığımız su tesisatları bizle beraber yaşlanıp eskimeye başlamaktadır. Bu durum evimizdeki çeşitli yerlerden su sızıntıları yada alt komşumuzun şikayetlerine dönüşmektedir. Yerlerdeki döşemeler çürümeye şişmeye hatta kokmaya başlar. Bu durumun oluşturduğu sonuçlar ise bize maddi ve manevi olarak geri dönmektedir.
 

Osmanlı Su Kaçağını Nasıl Bulurum?

Durduk yere sızıntılar oluşuyorsa sızıntı oradaki bir su tesisatından kaynaklanıyor olabilir.Yerlerdeki kale bodurlar şişmeye çürümeye başladı ise şişen yada çürüyen yer altındaki borularda bir patlak olabilir.

 

Osmanlı Su Kaçağı Neden Olur?

 

Osmanlı su kaçakları binaya gelen aşırı basınçlı sudan oluşabilmektedir.Su sıcaklığındaki değişiklikler de etkili rol almaktadır.En çok yapılan hatalardan birisi olarak da binanın yapım aşamasında yapılan amatör bir ustanın eklem yerlerini düzgün olmayan bir biçimde yapması yada kalitesiz malzeme kullanımı, bize su kaçağı oluşturmaktadır.Bizim ev dekorasyonunda kullanmak için duvara çaktığımız çivilerde su tesisatına denk geldiği zaman su kaçağı oluşturmuş oluruz.

Osmanlı Su Kaçağını Nasıl Tamir Edebilirim?

 

Gözle görülen boruları bir tamponla durdurup işinin ustası bir tesisatçı çağırmak her zaman için en sağlıklı yöntem olacaktır .El yordamı yada kulaktan dolma bilgilerle devam etmek ciddi sıkıntılar doğura bilir.

 

Osmanlı Su Kaçağı Ustası?

 

Osmanlı’de su kaçağı ile alakalı sıkıntılar çekiyorsak  kaliteli bir firma yada usta ile çalışmamız daha iyi sonuçlar almamızı sağlar. Selimpaşa su kaçağı konusunda  uzman bir ekiple kaliteli ve yüksek teknolojili ekipmanlarla çalışarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sizde Selimpaşa da su kaçağı ile ilgili sıkıntılar çekiyorsanız Selimpaşa Tesisat olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

 


 

  • Etiketler : Osmanlı Cihazla Su Kaçağı Tespiti, Osmanlı Su Kaçağı Bulma, Osmanlı Su Tesisatçısı
  •  

Osmanlı Kırmadan Robot Cihazla Su Kaçağı Tespiti 7/24 Cihazla Noktasal Tespit, Su Tesisatçısı, Kırmadan Fayansı Sökme, İşlem Sonrası kapatma.

Etiketler: