• 05427760955
Kayseri Tesisat Su Kaçağı Bulma

Melikgazi Su Kaçağı Tespiti | Melikgazi Cihazla Su Kaçak Tespiti

 

Melikgazi olmak üzere Tüm gizli kalmış  su kaçaklarını kırmadan özel  teknik cihazla  Melikgazi noktasal  kırmadan  cihazla su kaçağı tespit Firması olarak buluyoruz…

Tüm Melikgazi yapılan kırmadan su kaçağı tespit hizmetleri ile de  hiç bir yeri kırmıyoruz.

Melikgazi  Su kaçağı Tespiti için  onarımlara 1 Yıl Garanti veriyoruz.Kayseri başta olmak üzere  Melikgazi İlçesinde  mobil Melikgazi su tesisatçısı  araçlarımızla 7/24  Melikgazi su kaçağı tespiti servisi hizmeti veriyoruz.

Sadece  yapmanız gereken  bizi 0.542.776 0955 den hattımızı aramak yada  web sayfamızdan ve  Melikgazi cihazla su kaçağı bulma şeklinde yazmak.  Konusunda uzman  Melikgazi   su tesisatçı ustalarımızla Melikgazi su sızıntısı bulma  sizler için bitmiş olacaktır..

  Komşunuzun Tavanın dan Su   Akıyorsa Ne Yapmalısınız

Melikgazi Kırmadan Cihazla Su kaçağı ,

Melikgazi  su sızıntısı sizler için sanıldığı  kadar zor bir sızıntı  değil. Melikgazi yeni nesil Kırmadan su kaçağı  tespit cihazları ile noktasal olarak su kaçağı bulma sadece 15 Dakika ile maksimum 2 saat arası bir zaman almakta..

Melikgazi komşunuzun Tavanın da  su akması veya su sızıntı başlaması  sizinle  ve komşunuzun arasının açılmasına neden  verecektir.. Melikgazi su kaçağı tespit Firmamız bizi seçtiğiniz zaman sizin için bu sızıntıyı bulacak ve sizi kurtaracaktır..

Böylece  üst komşunuzla aranız  bir su tesisatçısı yüzünden bozulmayacak, Melikgazi su tesisatçısı Profesyonel  cihazlara sahip firma olarak  sızıntı yapan boruyu tespit ederek bulacak ve gerekli onarımlara hemen başlayacaktır.. Melikgazi  Cihazla su kaçağı tespiti teknik ve yöntemleri ile  Kırmadan  su borusu  patlağının yerini noktasal olarak tespit edeceklerdir…

Melikgazi Noktasal su kaçağı tespit için de Akustik Su kaçağı tespiti cihazları gerekmektedir.

 SU KAÇAĞI OLUŞUM SEBEPLERİ ,

Melikgazi su tesisatı döşeme esnasında en çok acemi diye tabir ettiğimiz amatör su tesisatçıları en çok sızıntıya sebep veren ustalar olarak göze çarpmakta.  

Genelde elektrikçi ustası bu işi bir yerde görmüş ben bu tesisatçı işini yaparım diyerek eline bir su tesisatı kaynak makinesi alarak başlıyor su tesisatı yapmaya.

Sonuç fazla sürmüyor yeni Melikgazi mutfak, Melikgazi tuvalet, Melikgazi banyo seramiklerinizi başlıyorlar kırmaya ..Sadece basit bir Melikgazi    su sızıntısı ile sizler ikinci bir yapı onarımı ile baş başa kalıyorsunuz…

SU KAÇAĞI BULMA NASIL YAPILIYOR ?

Melikgazi su kaçağı tespiti eskiden nasıl yapılıyor ?

Ya da Melikgazi Eskiden su kaçağı bulma için nasıl bir teknik kullanılıyor du ?

Bu sorunun cevabı biraz hüsranla dolu .Çünkü eskiden su kaçağı bulmak için sıradan tesisatçılar babadan kalma meşhur kırma tekniği ile tanınmışlardır..

  KIRMADAN CİHAZLARLA SU KAÇAĞI NASIL BULUNUYOR ?

Melikgazi yeni nesil su tesisatçıları olarak Melikgazi temiz su tesisat kaçaklarını termal kameralı cihazlarla özellikle sıcak su hatları ve Melikgazi kombi kalorifer tesisat kaçaklarını modern cihazlarla kırmadan tespit ederek buluyoruz.

İkinci yöntem olarak Melikgazi Akustik dinleme cihazları ile Melikgazi su kaçağını soğuk su veya sıcak su olmaksızın sızıntı tespiti yapılmakta olup hata payı sıfırdır. 

Melikgazi   Kirli su kaçağı dediğimiz atık su pimaş su sızıntılarını ise Melikgazi Kameralı pimaş içi görüntüleme robotları ile hasarlı kısmı Tespit edebiliyoruz..

SU KAÇAĞI TESPİT FİYATLARI

Melikgazi de oturuyorsanız ve Melikgazi su sızıntısı ile başınız sıkıntıya girdiyse ilk yapmanız gereken konusunda uzman olan bir Melikgazi su kaçağı tespiti kaçağı tespit fiyatları 200-250 arsında firmadan firmaya değişiklik gösterebilir.

 İLETİŞİM HATTI 0.542.776 0955 dan teknik bilgi ve destek alabileceğinizi hatırlatmak isterim . Saygılarımla.

 

 

 

0.542.776 0955 | Melikgazi olmak üzere Tüm gizli kalmış  su kaçaklarını kırmadan özel  teknik cihazla  Melikgazi noktasal  kırmadan  cihazla su kaçağı tespit Firması olarak buluyoruz…

Tüm Melikgazi yapılan kırmadan su kaçağı tespit hizmetleri ile de  hiç bir yeri kırmıyoruz.